Powiat Niżański – Partner projektu pn. „NISKO CORAZ WYŻEJ-PODNIESIENIE POTENCJAŁU EKONOMICZNO-GOSPODARCZEGO MIASTA I KONKURENCYJNOSCI ŻYCIA W MIEŚCIE”, dofinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach Działania 2 Nowa era – stworzenie multimedialnych szkolnych laboratoriów edukacyjnych na potrzeby jednolitego systemu nauczania w kierunku kompetencji kluczowych wyposażył następujące pracownie w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Nisku (część wydatków w ramach wkładu własnego):

1. Pracownia językowa,
  2. Pracownia informatyczna.

Pracownie wzbogaciły się m. in. o nowe laptopy, komputery, zestawy interaktywne, materiały dydaktyczne, oprogramowanie, o które na etapie konstruowania projektu i jego budżetu wnioskowali nauczyciele LO.

Dzięki temu nowoczesnemu wyposażeniu zwiększyły się szanse na to, że uczniowie szkoły będą lepiej przygotowani do podejmowania zawodów na nowoczesnych i przyszłościowych kierunkach.