Powiat Niżański – Partner projektu pn. „NISKO CORAZ WYŻEJ-PODNIESIENIE POTENCJAŁU EKONOMICZNO-GOSPODARCZEGO MIASTA I KONKURENCYJNOSCI ŻYCIA W MIEŚCIE”, dofinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach Działania 2 Nowa era – stworzenie multimedialnych szkolnych laboratoriów edukacyjnych na potrzeby jednolitego systemu nauczania w kierunku kompetencji kluczowych wyposażył następujące pracownie w RCEZ w Nisku:

1. Pracownia języka angielskiego,
  2. Pracownia języka niemieckiego,
  3. Pracownia grafiki komputerowej,
  4. Pracownia informatyczna,
  5. Pracownia elektryczno – elektroniczna.

W ramach wkładu własnego do projektu zakupione zostało wyposażenie do pracowni: elektroniczna oraz montażu elektrycznego.

Pracownie wzbogaciły się m. in. o nowe laptopy, komputery, tablice interaktywne, materiały dydaktyczne i aplikacje, oprogramowanie, o które na etapie konstruowania projektu i jego budżetu wnioskowali nauczyciele szkoły. Dzięki temu nowoczesnemu wyposażeniu zwiększyły się szanse na to, że uczniowie, którzy kształcą się w tej szkole, lepiej będą przygotowani do podejmowania zawodów na nowoczesnych i przyszłościowych kierunkach.