Wspaniały i wyjątkowy Jubileusz 100-lecia swoich urodzin 25 kwietnia br. obchodził Pan Eugeniusz Zwolak – mieszkaniec Gminy Ulanów. W tym szczególnym dniu, dostojnego Jubilata odwiedzili: Starosta Niżański Robert Bednarz, Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie Wacław Piędel, Wiceprzewodnicząca Barbara Wójcik, nowo wybrana Radna Rady Miejskiej w Ulanowie Barbara Madej oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Ulanowie Anna Konior. W tej wzruszającej uroczystości towarzyszyła Jubilatowi również najbliższa rodzina.

Jubilat otrzymał od przybyłych ciepłe słowa, życzenia, wiązanki kwiatów i prezenty. Starosta Niżański Robert Bednarz, w imieniu własnym i władz samorządowych Powiatu Niżańskiego oraz całej społeczności niżańskiej, złożył Jubilatowi serdeczne życzenia oraz wręczył upominek.

Pan Eugeniusz Zwolak pracował w Hucie Stalowa Wola na Wydziale Narzędziowni. Dojeżdżał całe życie rowerem, zima – lato, do Ulanowa, gdzie przesiadał się na autobus, aby dojechać do pracy. Poza pracą zawodową pracował społecznie dla Gminy Ulanów, jako gminny gajowy oraz prowadził gospodarstwo rolne, przez co uchodził za osobę bardzo pracowitą. Przez całe swoje życie kierował się takimi wartościami, jak uczciwość, tolerancja i empatia. Dzięki swojej postawie życiowej zdobył szacunek i życzliwość rodziny, sąsiadów i mieszkańców Zwolaków.

Dostojnemu Jubilatowi raz jeszcze życzymy dużo zdrowia, radości i wielu kolejnych pięknych lat życia.

Informacje i zdjęcia: Urząd Gminy Ulanów