życzenia

Druhny i Druhowie Strażacy!

Z okazji Dnia Strażaka, w imieniu własnym, władz samorządowych Powiatu Niżańskiego oraz całej społeczności niżańskiej, składam wszystkim funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz członkom – Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej, życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w pracy zawodowej.

Życzę, aby Wasza służba zawsze zapewniała poczucie bezpieczeństwa Mieszkańcom Powiatu Niżańskiego.

Życzę także, aby Wasza trudna praca była powodem do dumy, a społeczne uznanie towarzyszyło Wam w codziennej działalności.

Dziękuję za działalność ratowniczą i bezinteresowną codzienną służbę drugiemu człowiekowi.

Niech Św. Florian, Patron wszystkich Strażaków, pomaga Wam podczas służby i strzeże w każdej sytuacji.

Z wyrazami szacunku i uznania

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 4 maja 2022 r.