Wspaniały i wyjątkowy Jubileusz 100 – lecia swoich urodzin obchodziła 28 grudnia br. Stefania Mucha, mieszkanka Sierakowa w gminie Harasiuki.

W tym szczególnym dniu, dostojną Jubilatkę odwiedzili: Starosta Niżański Robert Bednarz, Wójt Gminy Harasiuki Krzysztof Kiszka, Przewodniczący Rady Gminy Harasiuki Dariusz Łebko i Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Harasiukach Jarosław Siek.

Jubilatka otrzymała od przybyłych ciepłe słowa, życzenia, kosze kwiatów i prezenty. Starosta Niżański Robert Bednarz, w imieniu Władz Samorządowych Powiatu Niżańskiego, własnym i całej społeczności niżańskiej, złożył Jubilatce serdeczne życzenia oraz wręczył upominek.

Pani Stefania Mucha, z domu Budzyńska, urodziła się 26 grudnia 1921 r. w Harasiukach. Pomimo niełatwego życia nadal cieszy się dobrą formą i zdrowiem. Podczas II wojny światowej 5 lat pracowała w gospodarstwie rolnym w Niemczech. Po powrocie do Polski, w roku 1947, wyszła za mąż, wychowała dwóch synów oraz doczekała się jedenaścioro wnucząt i 25 prawnucząt.

Dostojnej Jubilatce raz jeszcze życzymy dużo zdrowia, radości i kolejnych wielu pięknych lat życia.

Zdjęcia: Urząd Gminy Harasiuki