W dniu 15 czerwca 2021 roku, w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Niżańskiego. Głównym celem Turnieju była aktywizacja sportowa uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu niżańskiego. W Turnieju uczestniczyło pięć zespołów:

- Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem

- LO Nisko I

- LO Nisko II

- RCEZ w Nisko I

- RCEZ Nisko II.

Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepszą drużyną okazał się drugi zespół RCEZ (RCEZ Nisko II). Tuż za zwycięzcami uplasowali się uczniowie z Zespołu Szkół w Rudniku nad Sanem, a na trzecim miejscu rozgrywki zakończyli chłopcy RCEZ I. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci LO w Nisku.

Na zakończenie Turnieju organizatorzy wyróżnili najlepsze zespoły pucharami, oraz nagrodami indywidualnymi, które wręczał Starosta Niżański Robert Bednarz wraz z dyrektorem RCEZ w Nisku Wacławem Piędlem.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

- Piotr Cichoń (RCEZ Nisko I) – Król Strzelców – zdobywca ośmiu bramek

- Kacper Karaś (RCEZ Nisko I) – Najlepszy bramkarz

Ponadto nagrody otrzymali również następujący zawodnicy za wyróżniającą się postawę na boisku:

- Maksymilian Sokołowski (LO Nisko)

- Paweł Szyliński (ZS Rudnik)

- Jerzy Gnidec (RCEZ Nisko I)

- Mikołaj Wołoszyn RCEZ Nisko II).

Kolejność drużyn uczestniczących w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Niżańskiego przedstawia się następująco:

1 miejsce – RCEZ w Nisku II

2 miejsce – ZS w Rudniku nad Sanem

3 miejsce – RCEZ w Nisku II

4 miejsce – LO Nisko I

5 miejsce – LO Nisko II

W zwycięskiej drużynie Turnieju wystąpili: Damian Wójcik, Mateusz Madej, Patryk Porcja, Patryk Waszkiewicz, Mikołaj Wołoszyn, Dawid Schiffer, Kacper Sala, Marcin Krasoń i Patryk Pachla.

Turniej zorganizowali i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z RCEZ w Nisku.

Tekst i zdjęcia: RCEZ w Nisku

Więcej zdjęć na stronie: https://rceznisko.eu/index.php/aktualnosci/nowosci/345-halowy-turniej-pilki-noznej-o-puchar-starosty-nizanskiego