zdjęcie

Początek czerwca to doskonała okazja do spotkań Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza z najmłodszymi mieszkańcami naszego Powiatu.

1 czerwca br., w Dniu Dziecka, zgodnie z tradycją, Starosta odwiedził chore dzieci przebywające na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Nisku. Najmłodszym pacjentom życzył przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia, dużo uśmiechu i radości. Dzięki władzom Powiatu Niżańskiego, wszyscy mali pacjenci otrzymali z rąk Starosty i p.o. Dyrektora Szpitala Romana Ryznara, drobne upominki.

Starosta odwiedził również dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem. W tym szczególnym dniu, maluchy otrzymały od Starosty prezenty zwiększające ich bezpieczeństwo, m.in. kamizelki, odblaski, worki, światełka, które z pewnością będą przydatne dzieciom podczas wakacji, aby mogły zwiększyć ich bezpieczeństwo na drodze.

- Cieszę się, że w tym szczególnym czasie mogę spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszego Powiatu, złożyć im życzenia i wręczyć drobne upominki. Na takie spotkania dzieci reagują spontanicznie, radośnie i szczerze potrafią docenić drobne gesty ze strony osób dorosłych. Zawsze warto poświęcać czas najmłodszym i o nich pamiętać. – mówi Starosta Niżański Robert Bednarz.