plakat

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 15 marca 2023 r. o godz. 10.00, w Auli Politechniki Rzeszowskiej Wydziału Zamiejscowego w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 4, odbędzie się Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych. Wydarzenie organizowane jest przez  cztery powiaty: Nisko,  Stalowa Wola, Tarnobrzeg i Kolbuszowa, na mocy porozumienia instytucji rolniczych: Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale,  Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Jest to bardzo ważne wydarzenie dla podkarpackich rolników. W programie będzie omówienie zmian, które wprowadza Krajowy Plan Strategiczny, interwencji na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz "Ekoschematy" jako nowy rodzaj płatności w PS WPR na lata 2023-2027.

program spotkania