Zapraszam  na XXXIII Sesję Rady Powiatu Niżańskiego, która odbędzie się w dniu 28 czerwca 2021 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w auli Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, ul. Sandomierska 1.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad XXXIII Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.
  2. Przyjęcie protokołu z XXXII Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.
  3. Debata nad Raportem o Stanie Powiatu Niżańskiego za 2020 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Zarządowi Powiatu Niżańskiego.
  5. Rozpatrzenie sprawozdania finansowego za 2020 rok.
  6. Rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Niżańskiego za 2020 rok oraz przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej o tym sprawozdaniu.
  7. Zapoznanie się z informacją o stanie mienia Powiatu Niżańskiego.
  8. Przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej o wykonaniu budżetu Powiatu Niżańskiego za 2020 rok.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu za 2020 rok.
  10. Złożenie przez Komisję Rewizyjną wniosku o udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu Niżańskiego z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok.
  11. Zapoznanie się z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej o przedłożonym wniosku Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Niżańskiego o udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu Niżańskiego z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok.
  12. Głosowanie nad projektem uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Niżańskiego z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok.
  13. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie przystąpienia do realizacji operacji pn. „Promocja produktów tradycyjnych Powiatu Niżańskiego” realizowanej w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2020-2021.
  14. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu Niżańskiego na rok 2021.
  15. Sprawozdanie Dyrektora SPZZOZ w Nisku z realizacji Programu Naprawczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku za rok 2020.
  16. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu o pracach Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  17. Wolne wnioski i informacje.
  18. Zamknięcie obrad XXXIII Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.

Przewodniczący Rady

Sylwester Daśko